Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Історія нашого закладу

Дата: 16 червня 2021 о 13:00, Оновлено 16 жовтня 2023 о 15:45
 Історія школи - Великочечеліївська філія Ліцею Новгородківської селищної  ради   До 1936 року школа знаходилась в одноповерховому сільському будинку. Була початковою (1-4 класи). У 1936 році за кошти сільської громади побудовано 2-х поверхову дерев’яну школу. Приміщення старої школи проіснувало до 1982 року. Статус початкової школи зберігся, але до закінчення Другої світової війни 1945 року. За Польщі та німецької окупації навчання в основному велося польською та німецькою мовами, українська мова займала другорядне місце. Навчання в період війни проходило не регулярно, часто школа не працювала, німецька адміністрація була не зацікавлена в навчанні дітей. Як середній навчальний заклад функціонує з 1946 року.У 1966-1967 рр. середню школу було ліквідовано. Частина учнів села після 8 класу здобували середню освіту у Вигодській середній школі, а частина у вечірній школі
         3 серпня 1967 року середня денна школа була відновлена. У 1970 році було побудовано типове за радянськими проектами трьох поверхове приміщення школи з спортзалом та актовим залом, який одночасно служить їдальнею. До 1965 року в школі в основному вчили вчителі з східних областей України за направленням радянської влади. Місцевих вчителів практично не було.
            З 1968 року  функціонує шкільне лісництво при Шевченківському лісництві Вигодського держлісгоспу. Лісництво має добру матеріальну базу. За сприяння держлісгоспу пошито форму, обладнано клас шкільного лісництва. За останні роки лісництво посідає призові місця в конкурсі лісництв області. Довгий час лісництвом опікувалися біологи Воробець Д.В., Субота С.С., а з 2001 року Бойчук М.Я., яка є автором навчальної програми з лісівництва.
     П’ять років лісівництво вивчалось як профіль трудового навчання в 10-11 класах. За 2006-2009 роки випущено з робітничими професіями лісника та єгера 104 учні. Команда шкільного лісництва неодноразово нагороджувалась грамотами і дипломами МОН України, обласним управлінням освіти, відділом освіти Долинської РДА за активну участь в оволодінні сучасними технологіями вирощування технічних культур, пропаганду екологічних знань, участь у акціях “Ліси для нащадків”.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.