Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 134 людини

Тиждень початкової освіти

Дата: 28 грудня 2020 о 13:47
143 перегляда

Щорічно ми поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовуються в режимі Тижня початкової освіти. Цього року грудневі дні видалися по особливому теплими на яскраві посмішки, прихильними на чуйні та відверті розмови. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей. Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Тиждень проходив під гаслом:
«Кожній дитині – світло знань,
Кожній дитині - можливість творити,
Віру у сили свої без вагань –
Радість у цьому світі жити!»
Для охоплення усіх предметів кожен день тижня відповідав певному напрямку.
Понеділок був присвячений цариці всіх наук – математиці. День проходив в атмосфері радості та захопливої гри. В першому класі проведено заняття «Дидактичні ігри з паличками Кюїзенера». Палички Кюїзенера для лічби є багатофункціональним математичним посібником, яке дозволяє «через руки» дитини формувати поняття числової послідовності, складу числа, відношень «більше-менше», «право-ліво», «між», «довше» «вище». Це сприяє розвитку дитячої творчості, фантазії, пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення. Учні 2 і 3 класу протягом навчального дня грали у різноманітні математичні ігри, розширювали кругозір, сприяли розвитку швидких обчислень, розвивали логічне мислення, увагу, уяву. Робота в команді сприяла розвитку інтересу до уроків математики. Учні 4 класу досліджували які геометричні фігури, тіла зустрічаються навколо нас і відіграють важливу роль у нашому житті.
День мовознавців– так називався другий день тижня початкової освіти. На уроці української мови учні 3 класу вивчали тему «Іменник» за допомогою цеглинок LEGO. Чарівні цеглинки здатні згуртувати, навчити взаємодіяти і доповнювати один одного. Адже складні завдання завжди краще виконувати разом. LEGO здатне навчити мислити критично в повсякденному житті. Учні із легкістю засвоїли новий матеріал. Четвертокласники вчилися правильно вживати м’який знак, вдосконалювати навички правильного написання. Розвивали логічне мислення, пам'ять, увагу. На уроці англійської мови у 1 класі без ігор і творчості не обійтися. На грі «Веселі художники» учні навчилися малювати і описувати тваринку. Для кращого засвоєння алфавіту нову літеру виготовляли з пластиліну різних кольорів. Учні 2 класу створювали Christmas card. Привітальна листівка для батьків. Третьокласники виготовляли Season Book. Це була колективна робота спрямована на закріплення лексичних одиниць з теми «Пори року та Місяці».
Третій день тижня початкової освіти розпочався із "Ранкової зустрічі", що сприяє налаштуванню дітей на роботу в класі з гарним позитивним настроєм, збагачення словникового запасу словами привітаннями, компліментами; розширюють та збагачують уяву про чудову пору року зиму, її ознаки в природі.
Самопочуття дитини тісно пов’язане з фізичним розвитком. Щоб бути фізично розвиненим, потрібно систематично робити зарядку й багато рухатися. Діти із нетерпінням очікують «Руханку» на уроках фізичної культури, адже у фізичному розвитку — міць, сила, краса і здоров’я дитини. Неодмінно рухатися треба і на перервах. Для здобувачів початкової освіти вчителі створили комфортне середовище для веселих перерв. Учні мали змогу урізноманітнити навчально-виховний процес. Веселі перерви створюють розважальну, сприятливу атмосферу в школі. Позбавляють учнів напруження, перевантаження від уроків.

День технологій – так називався четвертий день тижня початкової освіти. Учні 1-4 класів ознайомилися з історією виникнення ялинкових прикрас, навчилися виготовляти їх. Вміло розвивали свої творчі здібності, просторову уяву, точність у роботі, проявили свій естетичний смак. Учні 3 класу в рамках тижня початкових класів, виготовили і презентували лепбук на тему "Різдво". Діти з задоволенням взяли участь у створенні лепбука. Дізнались, як святкують Різдво у різних країнах, колядували і загадували загадки на різдвяну тематику, грали у різдвяне лото. Учні навчились поважати народні різдвяні традиції. В бібліотеці організована книжкова виставка «На порозі Різдво». Це сприяло залученню учнів до читання, виховання любові і бережливого ставлення до книги.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.